3.3kW изолиран единичен модул на бордното зарядно устройство се използва главно за хибридни превозни средства, чисто електрически превозни средства, електрически автобуси, електрически логистични превозни средства и други нови енергийни превозни средства и е подходящ за зареждане на литиев железен фосфат, литиево-манганова киселина, оловна киселина и други мощности на превозното средство батерии. Той може да работи в рамките на номиналното напрежение на мрежата от 100 ~ 264VAC, а изходът за постояннотоково напрежение е специално проектиран за различните батерии на клиентите, така че зарядното устройство винаги работи в оптимален работен диапазон на ефективността на преобразуване, което значително подобрява производителността на продукта и висока надеждност. Модулът е оборудван с усъвършенствана преплетена верига за коригиране на фактора на активната мощност APFC, която прави степента на използване на електрическата енергия близо до 1 по време на зареждане и намалява хармоничното замърсяване на общата мрежа. Модулът има перфектни защитни функции, включително входяща защита от пренапрежение и под напрежение, защита от пренапрежение на изхода, защита от пренапрежение и под напрежение на изхода, защита от късо съединение на изхода, защита от прегряване, висока температура понижаване ниско напрежение, намаляващо входа и други интелигентни дизайни. Зарядното устройство има комуникационен интерфейс CAN и може да комуникира с BMS и да задава напрежението и тока на зареждане и функцията за превключване от BMS。
| Име | lifepo4 / зарядно за литиево-йонна батерия 48v45a obc 72v 40a на зарядно устройство boaed |
| Модел | DCNE-Q2-3.3kw |
| Охлаждащ начин | Въздушно охлаждане |
| Размер | 295 * 210 * 111 мм |
| NW | 6.5KG |
| Цвят | Сребро |
| вид батерия | Lifepo4,18650, литиево-йонна батерия оловно-киселинна батерия, AGM, GEL Никел-метални хидриди, никел-кадмиеви, никел-хромови батерии и др |
| Ефективност | ≥93% |
| IP | IP66 (Водоустойчив, прахоустойчив, взривозащитен, удароустойчив) |
| Входен волтаж | AC110-220V 、 50-60Hz |
| Входен ток | 16А |
| Изходно напрежение | 48V, 72V, 84V, 96V, 144V, 312V, 440VDC |
| Изходен ток | 45A 、 40A A 32A 、 23A 、 10A |
| Защитна функция: | 1. Защита от прегряване, защита от късо съединение, защита от обратна връзка. |
| 2. Защита от свръхналягане Защита от претоварване. | |
| 3. LED светлини | |
| Режим на зареждане: | заряд с постоянен ток, заряд с постоянно налягане, равномерен заряд, плаващ заряд. |
| Входни конектори | EU / US / UK / AU щепсел; EU / US пистолет за зареждане и гнездо (по избор) |
| Време за зареждане | Изчислете времето за зареждане въз основа на капацитета на батерията |
| Работна температура | (-35 ~ +60) ℃; |
| Температура на съхранение | (-55 ~ +100) ℃; |
| Материал | Алуминиев чертеж |
| Тип изход | Постоянно налягане / ток |
| Изходяща мощност | 3300W |
| Дължина на входния кабел | 1.2M |
| Дължина на изходния кабел | 1 млн |
| CAN комуникационна функция | Да |
| Моля, проверете ръководството за експлоатация и инсталиране на зарядното устройство | |
Ненадминато ниво на качество и обслужване Предоставяме професионални персонализирани услуги за групи и лица Оптимизираме нашата услуга, като осигуряваме най-ниската цена.