1. ولتاژ ورودی جهانی است و دامنه طراحی AC96V-264V است. برای سطح ولتاژ در هر منطقه از جهان مناسب است.
2. ضریب قدرت بالا ، ورودی AC تصحیح فاکتور قدرت فعال (APFC) را تصویب می کند ، گرما کم است و می توان آلودگی صفر به شبکه برق را درک کرد.
3. فن آوری پر کردن چسب کاملاً محصور شده ، شارژر کاملاً چسب محصور شده را پر می کند فن آوری ژل سیلیکا حرارتی ، درجه حفاظت IP66 ، مقاومت در برابر ضربه ، عملکرد اتلاف حرارت خوب و عمر طولانی
4. منحنی شارژ دینامیکی به رابط رایانه مجهز است و حالت شارژ را می توان در محل تنظیم کرد. مناسب برای انواع باتری های لیتیوم. با رابط ارتباطی CAN ، می تواند ارتباط بیدرنگ با BMS با گذرگاه CAN را تحقق بخشد.
5. عملکرد ایمنی بالا ، ضد آب ، ضد ضربه ، مه اسید ، ضد عایق و طراحی عایق تقویت شده ، باعث می شود کار در هر محیطی ایمن باشد.
6. قابلیت اطمینان بالا ، دامنه وسیع دمای کار: -40 ℃ - + 60. 100 test آزمون پیری بار کامل ، فن آوری تغییر نرم ؛ کمبود سوئیچینگ کم دستگاه های قدرت ، راندمان کلی بالا (≥ 93٪) ، صرفه جویی در انرژی و صرفه جویی در مصرف برق.
| نام | شارژر باتری EV 6.6KW در شارژر شارژ سریع 30a 50a 60a 90a |
| مدل | LX-LongRun-Q2-6.6kw |
| راه خنک کننده | خنک کننده هوا |
| اندازه | 420 * 295 * 113 میلی متر |
| شمال غربی | 13 کیلوگرم |
| Cاولور | Sشرور |
| نوع باتری | Lifepo 4،18650 ، باتری لیتیوم یون باتری اسید سرب ، AGM ، GEL باتری های نیکل - فلز هیدرید ، نیکل - کادمیوم ، نیکل - کروم و غیره |
| بهره وری | ≥93 |
| IP | IP66ضد آب ، ضد گرد و غبار ، ضد انفجار ، ضد ضربه) |
| ولتاژ ورودی | AC110-220V 、 50-60Hz |
| جریان ورودی | 32A |
| عملکرد حفاظت: | 1. حفاظت از ابر گرم ، حفاظت از اتصال کوتاه ، حفاظت از اتصال معکوس. |
| 2. محافظت در برابر فشار بیش از حد محافظت | |
| 3. چراغ های LED | |
| حالت شارژ: | شارژ جریان ثابت ، فشار ثابت ، بار یکنواخت ، بار شناور. |
| اتصالات ورودی | پلاگین EU / US / UK / AU؛ اسلحه و سوکت شارژ EU / US (اختیاری) |
| زمان شارژ | زمان شارژ را براساس ظرفیت باتری محاسبه کنید |
| دمای کار | (-35 ~ +60) ℃ ؛ |
| دمای ذخیره سازی | (-55 ~ +100) ℃ ؛ |
| مواد | قطعه نقاشی آلومینیوم |
| نوع خروجی | فشار / جریان ثابت |
| توان خروجی | 6600W |
| طول کابل ورودی | 1.2 میلیون |
| طول کابل خروجی | 1 میلیون |
| عملکرد ارتباط CAN | آره |
| لطفاً راهنمای کارکرد و نصب شارژر را بررسی کنید | |
سطح بی نظیری از کیفیت و خدمات ما خدمات سفارشی حرفه ای را برای گروه ها و افراد ارائه می دهیم ما با ارائه کمترین قیمت خدمات خود را بهینه می کنیم.