1. Den neie séier intelligenten Ladegeriicht, d'Luedzäit gëtt ëm 30% reduzéiert am Verglach mam konventionelle Ladegeriicht;
2. Mat Komposit Superpositioun kombinéiert Pulsatiounstechnologie kann et de Phänomen vun der Batterivulkaniséierung, der Konzentratiounspolariséierung, der chemescher Polariséierung, der Temperaturerhéijung asw .;
3. D'Temperatur vum Ladegeriicht gëtt automatesch kompenséiert fir de Batteriwwel am Summer ze vermeiden an de Wanter ze vermeiden, vermeit d'Batteriedeformatioun verursaacht duerch Iwwerlagerung, a beschränkt d'Batterieleszäit Reduktioun verursaacht duerch Ënnergang.
4. De Ladegeriicht lued automatesch gläichméisseg a gläichméisseg all Grupp Batterien an der Batterie op, fir ze vermeiden datt d'Batterie aus dem Gläichgewiicht ass an de Gesamtliewe vun der Batterie verlängert.
| Numm | Liicht Gewiicht 84v 72v 60v 48v 100a Automatesch Auto Batterieladeger Fir ATVS / Elektresch Gefier / Elektresch Bus |
| Modell | DCNE-Q1-6kw |
| Coole Wee | Loft ofkillt |
| Gréisst | 450 * 280 * 115mm |
| NW | 14KG |
| Faarf | Giel |
| Zort vu Batterie | Lifepo4,18650, Lithium Ion Batterie Bläierbatterie, AGM, GEL Nickel-Metal Hydrid, Nickel-Cadmium, Nickel-Chrom Batterien, asw |
| Effizienz | > 95% |
| IP | IP66 (Waasserdicht, staubdicht, explosiounsbeständeg, schockfest) |
| Input Voltage | AC220V ± 15% 、 50-60Hz |
| Input Stroum | 36A |
| Ausgangsspannung | 12V, 24V, 36V, 48V, 60V, 72V, 80V, 84V, 96V, 108V, 120VDC |
| Ausgangsstroum | 90A, 70A, 60A, 50A, 40A |
| Schutzfunktioun: | 1. Superhëtzeschutz, Kuertschutzschutz, Reverse Connection Schutz. |
| 2. Iwwerdrock Schutz Iwwerlaf Schutz. | |
| 3. LED Luuchten | |
| Charge Modus: | konstante Stroumkäschten, konstante Drockladung, eenheetlech Charge, schwiewend Charge |
| Input Connectoren | EU / US / UK / AU Stecker; EU / US Opluedwaff a Socket (optional) |
| Opluedzäit | Berechent d'Luedzäit baséiert op der Batteriekapazitéit |
| Betribssystemer Temperatur | (-35 ~ + 85) ℃; |
| Späichertemperatur | (-55 ~ +100) ℃; |
| Material | Aluminium Zeechestéck |
| Ausgabeart | Konstante Drock / Stroum |
| Ausgangsstäerkt | 6000W |
| Input Kabel Längt | 1.2M |
| Ausgangskabellängt | 1M |
| Kuckt w.e.g. de Chargeur Operatioun an Installatiounshandbuch | |
En oniwwertraff Niveau vu Qualitéit a Service Mir bidden professionell personaliséiert Servicer fir Gruppen a Privatpersounen Mir optimiséieren eise Service andeems mir de niddregste Präis sécheren.