3.3kW isoléiert eenzelt Modul u Bord Ladegeriicht gëtt haaptsächlech fir Hybridfahrzeuge benotzt, reng elektresch Gefierer, elektresch Bussen, elektresch Logistikgefierer an aner nei Energiegefierer, an ass gëeegent fir Lithium Eisenphosphat, Lithium Mangansäure, Bläi Säure an aner Gefierer Kraaft Batterien. Et kann am nominéierte Gitter Spannungsbereich vun 100 ~ 264VAC schaffen, an d'DC Spannungsausgang ass speziell fir déi verschidde Batteriepäck vu Clienten entwéckelt, sou datt de Ladegeriicht ëmmer an der optimaler Konversiounseffizienz Aarbechtsberäich funktionnéiert, wat d'Produkt Performance staark verbessert an héich Zouverlässegkeet. De Modul ass mat engem fortgeschrattenen interleaved APFC aktiven Effektfaktor Korrekturcircuit ausgestatt, wat d'Benotzungsquote vun elektrescher Energie no bei 1 beim Lued mécht a reduzéiert d'harmonesch Verschmotzung zum gemeinsame Gitter. De Modul huet perfekt Schutzfunktiounen, abegraff Input Iwwerspannung an Ënnerspannungsschutz, Ausgang iwwer Stroumschutz, Ausgang Iwwerspannung an Ënnerspannungsschutz, Ausgang Kuerzzäit Schutz, Iwwer-Temperatur Schutz, Héich-Temperatur derating, niddereg Volt Input derating an aner intelligent Motiver. De Ladegerät huet eng CAN Kommunikatiounsinterface a ka mat der BMS kommunizéieren an d'Ladespannung an de Stroum an d'Schaltfunktioun vum BMS setzen。
| Numm | Lifepo4 / Li-Ion Batterieladeger 48v45a obc 72v 40a op boaed Ladegerät |
| Modell | DCNE-Q2-3.3kw |
| Coole Wee | Loft ofkillt |
| Gréisst | 295 * 210 * 111mm |
| NW | 6.5KG |
| Faarf | Sëlwer |
| Zort vu Batterie | Lifepo4,18650, Lithium Ion Batterie Bläierbatterie, AGM, GEL Nickel-Metal Hydrid, Nickel-Cadmium, Nickel-Chrom Batterien, asw |
| Effizienz | ≥93% |
| IP | IP66 (Waasserdicht, staubdicht, explosiounsbeständeg, schockfest) |
| Input Voltage | AC110-220V, 50-60Hz |
| Input Stroum | 16A |
| Ausgangsspannung | 48V, 72V, 84V, 96V, 144V, 312V, 440VDC |
| Ausgangsstroum | 45A, 40A, 32A, 23A, 10A |
| Schutzfunktioun: | 1. Superhëtzeschutz, Kuertschutzschutz, Reverse Connection Schutz. |
| 2. Iwwerdrock Schutz Iwwerlaf Schutz. | |
| 3. LED Luuchten | |
| Charge Modus: | konstante Stroumkäschten, konstante Drockladung, eenheetlech Charge, schwiewend Charge |
| Input Connectoren | EU / US / UK / AU Stecker; EU / US Ladepistoul a Socket (optional) |
| Opluedzäit | Berechent d'Luedzäit baséiert op der Batteriekapazitéit |
| Betribssystemer Temperatur | (-35 ~ +60) ℃; |
| Späichertemperatur | (-55 ~ +100) ℃; |
| Material | Aluminium Zeechestéck |
| Ausgabeart | Konstante Drock / Stroum |
| Ausgangsstäerkt | 3300W |
| Input Kabel Längt | 1.2M |
| Ausgangskabellängt | 1M |
| KANN Kommunikatiounsfunktioun | jo |
| Kuckt w.e.g. de Chargeur Operatioun an Installatiounshandbuch | |
En oniwwertraff Niveau vu Qualitéit a Service Mir bidden professionell personaliséiert Servicer fir Gruppen a Privatpersounen Mir optimiséieren eise Service andeems mir de niddregste Präis sécheren.