1. D'Input Spannung ass universell, an den Designberäich ass AC96V-264V; et ass passend fir Spannungsniveauen an all Regioun vun der Welt;
2. Héich Kraaftfaktor, den AC Input adoptéiert aktive Kraaftfaktor Korrektur (APFC), d'Hëtzt ass kleng, an Null Verschmotzung zum Stroumnetz ka realiséiert ginn;
3. Voll zougemaach Klebstoff Füllungstechnologie, de Ladegerät bestëmmt total zougemaach Klebstoff Fëllung Thermesch Silikagel Technologie, Schutzgrad IP66, gudde Schockwidderstand, gutt Wärmevergëftungsleistung a laang Liewensdauer;
4. D'dynamesch Ladekurve ass mat engem Computerinterface ausgestatt, an de Lademodus kann op der Plaz ugepasst ginn. Geeignet fir all Zort vu Lithium Batterien. Mat CAN Kommunikatioun Interface kann et Echtzäit Kommunikatioun mat BMS mam CAN Bus realiséieren;
5. Héich Sécherheetsleistung, waasserdicht, schockisoléiert, sauer Niwwel, staubfest a verstäerkt Isoléierungsdesign, wat et sécher mécht an all Ëmfeld ze bedreiwen;
6. Héich Zouverlässegkeet, breet Temperaturbereich vun der Aarbechtstemperatur: -40 ℃ - + 60 ℃. 100% voll Laascht Alterungstest, mëll Schaltentechnologie; niddereg Schaltverloscht vu Stroumgeräter, héich Gesamteffizienz (≥93%), Energiespueren a Stroumspueren.
| Numm | OBC 48v 60v 72v Batterielader Lithium Batterielader 48v Lifepo4 Ladegeriicht |
| Modell | DCNE-Q2-2kw |
| Coole Wee | Loft ofkillt |
| Gréisst | 282 * 168 * 90mm |
| NW | 4KG |
| Faarf | Sëlwer |
| Zort vu Batterie | Lifepo4,18650, Lithiumion Batterylead-Seier Batterie, AGM, GEL Nickel-Metal Hydrid, Nickel-Cadmium, Nickel-Chrom Batterien, asw |
| Effizienz | ≥93% |
| IP | IP66 (Waasserdicht, staubdicht, explosiounsbeständeg, schockfest) |
| Input Voltage | AC110-220V, 50-60Hz |
| Input Stroum | 13A |
| Ausgangsspannung | 48V, 60V, 72VDC |
| Ausgangsstroum | 25A, 25A, 18A |
| Schutzfunktioun: | 1. Superhëtzeschutz, Kuertschutzschutz, Reverse Connection Schutz. |
| 2. Iwwerdrock Schutz Iwwerlaf Schutz. | |
| 3. LED Luuchten | |
| Charge Modus: | konstante Stroumkäschten, konstante Drockladung, eenheetlech Charge, schwiewend Charge |
| Input Connectoren | EU / US / UK / AU Stecker; EU / US Ladepistoul a Socket (optional) |
| Opluedzäit | Berechent d'Luedzäit baséiert op der Batteriekapazitéit |
| Betribssystemer Temperatur | (-35 ~ +60) ℃; |
| Späichertemperatur | (-55 ~ +100) ℃; |
| Material | Aluminium Zeechestéck |
| Ausgabeart | Konstante Drock / Stroum |
| Ausgangsstäerkt | 2000W |
| Input Kabel Längt | 1.2M |
| Ausgangskabellängt | 1M |
| KANN Kommunikatiounsfunktioun | jo |
| Kuckt w.e.g. de Chargeur Operatioun an Installatiounshandbuch | |
En oniwwertraff Niveau vu Qualitéit a Service Mir bidden professionell personaliséiert Servicer fir Gruppen a Privatpersounen Mir optimiséieren eise Service andeems mir de niddregste Präis sécheren.