Deen neie waasserdichte Autoladeger hëlt intelligent onofhängeg digital Kontrollchip un;
1. Automatesch Temperaturkompensatioun: verhënnert Batterie Iwwerléisung am Summer an Ënnergang am Wanter, vermeit Batteriedeformatioun verursaacht duerch Iwwerléisung, a beschränkt d'Batterieliewensreduktioun verursaacht duerch Ënnergang.
2. Automatesch Ausgläichung: Luet all Grupp Batterien an der Batterie gläichméisseg fir ze vermeiden datt d'Batterie aus dem Gläichgewiicht ass an d'Gesamtliewe vun der Batterie verlängert.
3. Iwwerhëtzungsschutz: Wann déi intern Temperatur vum Ladegerät méi wéi 70C ass, gëtt déi aktuell Limit automatesch ausgefouert. Wann d'Temperatur méi wéi 80 ° C ass, gëtt de Ladegeriicht automatesch de Stroum ofgeschnidden fir Schied un der Ladegeriicht ze vermeiden wéinst Iwwerhëtzung.
4. Reverse Connection Schutz: Wann d'Batterie ëmgedréit verbonne ass, trennt de Ladegeriicht automatesch d'intern Circuit vun der Batterie, a vermeit Schied un der Ladegeriicht an der Batterie.
5. Kuerzschutzschutz De Ladegeriicht schalt automatesch d'Stroum aus wann e Kuerzzäitaccident geschitt.
| Numm | Voll zouene verännerleche Frequenzimpuls Ladegerät |
| Modell | DCNE-Q1-1.5kw |
| Coole Wee | Loft ofkillt |
| Gréisst | 190 * 140 * 74,5 mm |
| NW | 2.8KG |
| Faarf | Schwaarz oder Sëlwer |
| Zort vu Batterie | Lifepo4,18650, Lithium Ion Batterie Bläierbatterie, AGM, GEL Nickel-Metal Hydrid, Nickel-Cadmium, Nickel-Chrom Batterien, asw |
| Effizienz | > 95% |
| IP | 66 (Waasserdicht, Staubdicht, Explosiounsbestänneg, Schockfest) |
| Input Voltage | AC220V ± 15%, 50-60Hz |
| Input Stroum | 13A |
| Ausgangsspannung | 12V, 24V, 36V, 48V, 60V, 72VDC |
| Ausgangsstroum | 30A, 25A, 20A, 18A, 15A |
| Schutzfunktioun: | 1. Superhëtzeschutz, Kuertschutzschutz, Reverse Connection Schutz. |
| 2. Iwwerdrock Schutz Iwwerlaf Schutz. | |
| 3. LED Luuchten | |
| Charge Modus: | konstante Stroumkäschten, konstante Drockladung, eenheetlech Charge, schwiewend Charge |
| Input Connectoren | EU / US / UK / AU Stecker; EU / US Opluedwaff a Socket (optional) |
| Opluedzäit | Berechent d'Luedzäit baséiert op der Batteriekapazitéit |
| Betribssystemer Temperatur | (-35 ~ + 85) ℃; |
| Späichertemperatur | (-55 ~ +100) ℃; |
| Material | Aluminium Zeechestéck |
| Ausgabeart | Konstante Drock / Stroum |
| Ausgangsstäerkt | 1500W |
| Input Kabel Längt | 1.2M |
| Ausgangskabellängt | 1M |
| Kuckt w.e.g. de Chargeur Operatioun an Installatiounshandbuch | |
En oniwwertraff Niveau vu Qualitéit a Service Mir bidden professionell personaliséiert Servicer fir Gruppen a Privatpersounen Mir optimiséieren eise Service andeems mir de niddregste Präis sécheren.