1. نئون تيز انٽيليجنٽ چارجر ، چارجنگ وارو وقت روايتي چارجر جي مقابلي ۾ 30 سيڪڙو گهٽجي ويو آهي.
2. جامع سپرپوزشن گڏيل پلس ٽيڪنالاجي استعمال ڪندي ، اهو بيٽرين جي ويڪيڪينشن ، حراستي پولرائزيشن ، ڪيميائي پولرائزيشن ، درجه حرارت ۾ واڌ وغيره کي ختم ڪرڻ جي رجحان کي ختم ڪري سگهي ٿو.
3. چارجر جو درجه حرارت پاڻمرادو معاوضو ڏنو وڃي ٿو ته گرمي ۾ بيٽري اوور چارجنگ کان بچائي ۽ سياري ۾ انچارج گهٽائي ، بي چارج جي وڌندڙ خرابي کان بچايو وڃي ، ۽ بي چارج گهٽائڻ سبب بيٽري جي زندگي گهٽائڻ کي روڪيو.
4. چارجر خود بخود یکساں طور پر چارج کرے گا اور بیٹری پیک کے بیٹری کے ہر گروپ کو برابر چارج کرے گا تاکہ بیٹری پیک کو توازن سے باہر نہ رکھا جائے اور بیٹری پیک کی مجموعی زندگی کو بڑھایا جائے۔
| نالو | 2000 واٽ تيز پنروڪ ينگ لونگ ليتيم ٽائيٽيونٽ 20s 30s 24v 36v 48v 56v 72v 84v Lto بيٽري چارجر |
| ماڊل | ڊي سي اين اي-Q1-2kw |
| کولڻ جو رستو | ايئر کولنگ |
| ماپَ | 280 * 155 * 115 ايم اي |
| ڏکڻ اوله | 4.5 ڪلو |
| رنگ | ڪارو يا سلور يا پيلو |
| بيٽري جو قسم | لائفپو 4،18650 ، ليتيم آئن بيٽري ليڊ ايسڊ بيٽري ، اي ايم ايم ، گيل نڪيل ، ڌاتو هائيڊروڊ ، نکل ڪيڊيميم ، نکل ڪروميم بيٽرين ، وغيره |
| توانائي | > 95٪ |
| پي | IP66 ، پنروڪ ، مٽي پروف ، ڌماڪو پروف ، شاڪ پروف) |
| انٽرويو ويليوٽ | AC220V ± 15 ٪ 、 50-60Hz |
| موجوده داخل ڪريو | 13 اي |
| اوٽ ويليوٽي | 12V ، 24V ، 36V ، 48V ، 60V ، 72V ، 80V ، 84V ، 96V ، 108V ، 120VDC |
| اوٽ موجوده | 35A ، 30A ، 25A ، 20A ، 17A |
| تحفظ وارو فنڪشن: | 1. سپرھيٽ تحفظ ، شارٽ سرڪٽ تحفظ ، ريورس ڪنيڪشن تحفظ. |
| 2.هڪ اوور تحفظ تحفظ اوورچارج تحفظ. | |
| 3. اي ايل ايم لائٽون | |
| چارج موڊ: | مستقل ڪرنٽ چارج ، مستقل دٻاءُ وارو چارج ، يونيفارم چارج ، فلوٽنگ چارج. |
| انپٽ رابط | EU / US / UK / AU پلگ ؛ EU / US چارجنگ گن ۽ ساکٽ (اختياري) |
| چارج ڪرڻ وقت | بيٽري جي گنجائش جي بنياد تي چارج ڪرڻ واري وقت جو حساب ڪريو |
| آپريٽنگ جي درجه حرارت | (-35 ~ +85) ℃ ؛ |
| اسٽوريج جي درجه حرارت | (-55 ~ +100) ℃ ؛ |
| مواد | ايلومينيم ڊرائنگ ٽڪرو |
| ٻاھرين قسم | مسلسل دٻاء / موجوده |
| ٻا power واري طاقت | 2000 ڊبليو |
| انٽبل ڪيبل جي ڊيگهه | 1.2 ايم |
| ٻاھر واري ڪيبل جي ڊيگهه | 1 ايم |
| مھرباني ڪري چارجر آپريشن ۽ انسٽاليشن دستو پڙتال ڪريو | |
معيار ۽ خدمت جو غيرمعمولي سطح اسان گروپ ۽ فرد لاءِ پيشه ور ڪسٽمائيز سروسز فراهم ڪندا آهيون اسان گهٽ قيمت کي برقرار رکندي پنهنجي سروس کي بهتر بڻائيندا آهيون