1. ان پٽ وولٽ عالمگير آهي ، ۽ ڊزائن جي حد AC96V-264V آهي؛ هي دنيا جي ڪنهن به علائقي ۾ وولٽيج جي سطح لاءِ مناسب آهي.
2. هاء پاور فيڪٽر ، اي سي ان پتي کي فعال پاور فيڪٽر اصلاح (اي پي سي سي) کي اپنائڻ ڪري ، گرمي نن isي آهي ، ۽ بجلي گرڊ کي صفر آلودگي محسوس ڪري سگهجي ٿو ؛
3. مڪمل طور تي بند ٿيل گلو ڀرڻ وارو ٽيڪنالاجي ، چارجر مڪمل طور تي بند ٿيل گلو ڀرڻ وارو حرارتي سلڪا جيل ٽيڪنالاجي کي اختيار ڪري ٿو ، تحفظ گريڊ IP66 ، سٺو جھٽ مزاحمت ، سٺو گرمي جي نمائش جي ڪارڪردگي ۽ ڊگهي خدمت جي زندگي ؛
4. متحرڪ چارج وارو وکر ڪمپيوٽر انفارميشن سان ليس آهي ، ۽ چارجنگ موڊ جي ترتيب رکي سگهجي ٿو سائيٽ تي. ليتيم بيٽري جي سڀني قسمن لاءِ مناسب. CAN مواصلاتي انٽرفيس سان ، اها BMS سان حقيقي وقت جي رابطي کي محسوس ڪري سگھي ٿي CAN بس؛
5. اعلي حفاظت جي ڪارڪردگي ، پنروڪ ، جھٽڪو ڪرڻ وارو ، اسيد مينڪ ، خاڪ پروف ۽ مضبوط ڪيل اڪيلائيشن ڊيزائن ، انهي کي محفوظ ڪرڻ ڪنهن به ماحول ۾
6. اعلي اعتبار ، ڪم ڪندڙ درجه حرارت جي وسيع رينج ، -40 ℃ - + 60 ℃. 100٪ مڪمل لوڊشيڊنگ ٽيسٽ ، نرم سوئچنگ ٽيڪنالاجي ؛ بجلي جي گهٽ سار سنڀالڻ ، وڌيڪ مجموعي ڪارڪردگي (overall93٪) ، توانائي جي بچت ۽ بجلي جي بچت
| نالو | 22S 23S 24S 72Volt 84V 15A پنروڪ اسمارٽ LFP Lifepo4 ليتيم چارجر |
| ماڊل | ڊي سي اين اي- ق 2-1.5 ڪلوواٽ |
| کولڻ جو رستو | ايئر کولنگ |
| ماپَ | 280 * 145 * 80 ملي ايم |
| ڏکڻ اوله | 3.5 ڪلو |
| رنگ | سلور |
| بيٽري جو قسم | لائيفيو 4،18650 ، ليتيم آئن بيٿريليڊ ايسڊ بيٽري ، اي ايم ايم ، جي اي ايل نڪيل ، ڌاتو هائيڊروڊ ، نکل ڪيڊيميم ، نکل ڪروميم بيٽرين ، وغيره |
| توانائي | ≥93٪ |
| پي | IP66 ، پنروڪ ، مٽي پروف ، ڌماڪو پروف ، شاڪ پروف) |
| انٽرويو ويليوٽ | AC110-220V ، 50-60Hz |
| موجوده داخل ڪريو | 13 اي |
| اوٽ ويليوٽي | 12 وي ، 24 وي ، 36 وي ، 48 وي ، 60 وي ، 72 وي ڊي سي |
| اوٽ موجوده | 30A ، 25A ، 20A ، 15A |
| تحفظ وارو فنڪشن: | 1. سپرھيٽ تحفظ ، شارٽ سرڪٽ تحفظ ، ريورس ڪنيڪشن تحفظ. |
| 2.هڪ اوور تحفظ تحفظ اوورچارج تحفظ. | |
| 3. اي ايل ايم لائٽون | |
| چارج موڊ: | مستقل ڪرنٽ چارج ، مستقل دٻاءُ وارو چارج ، يونيفارم چارج ، فلوٽنگ چارج. |
| انپٽ رابط | EU / US / UK / AU پلگ ؛ EU / US چارجنگ گن ۽ ساکٽ (اختياري) |
| چارج ڪرڻ وقت | بيٽري جي گنجائش جي بنياد تي چارج ڪرڻ واري وقت جو حساب ڪريو |
| آپريٽنگ جي درجه حرارت | (-35 ~ +60) ℃ ؛ |
| اسٽوريج جي درجه حرارت | (-55 ~ +100) ℃ ؛ |
| مواد | ايلومينيم ڊرائنگ ٽڪرو |
| ٻاھرين قسم | مسلسل دٻاء / موجوده |
| ٻا power واري طاقت | 1500W |
| انٽبل ڪيبل جي ڊيگهه | 1.2 ايم |
| ٻاھر واري ڪيبل جي ڊيگهه | 1 ايم |
| ڪميونيڪيشن جو ڪم ڪري سگھي ٿو | ها |
| مھرباني ڪري چارجر آپريشن ۽ انسٽاليشن دستو پڙتال ڪريو | |
معيار ۽ خدمت جو غيرمعمولي سطح اسان گروپ ۽ فرد لاءِ پيشه ور ڪسٽمائيز سروسز فراهم ڪندا آهيون اسان گهٽ قيمت کي برقرار رکندي پنهنجي سروس کي بهتر بڻائيندا آهيون