3.3kW الگ الگ اڪيلو ماڊل بورڊ چارجر تي بنيادي طور تي هائبرڊ گاڏيون ، خالص برقي گاڏيون ، برقي بسون ، برقي رسد گاڑيون ۽ ٻيون انرجي گاڏيون ، ۽ ليتيم آئرن فاسفيٽ ، ليتيم منگنيز ايسڊ ، ليڊ ايسڊ ۽ ٻين گاڏين جي طاقت لاءِ استعمال ٿيندڙ آهن. بيٽريون. اهو 100 ~ 264VAC جي درجه بندي واري گرڊ وولٽيج جي حد ۾ ڪم ڪري سگهي ٿو ، ۽ ڊي سي وولٽيج جو محصول خاص طور تي گراهڪن جي مختلف بيٽري پيڪز لاءِ ٺاهيو ويو آهي ، انهي ڪري ته چارجر هميشه بهتر تبادلتي ڪارڪردگي وارا ڪم جي حد ۾ ڪم ڪري ٿو ، جيڪو گهڻو ڪري پيداوار جي ڪارڪردگي کي بهتر بڻائي ٿو ۽ اعلي اعتبار. ماڊل اي پي ايف سي جي فعال پاور فيڪٽر فيڪٽري ڪنٽريشن سرڪٽ سان ليس آهي ، جيڪو چارج ڪرڻ دوران برقي توانائي جي استعمال جي شرح کي 1 جي ويجھو بنائي ٿو ۽ عام گرڊ کي هارمونڪ آلودگي گهٽائي ٿو. ماڊل ۾ ڪامل تحفظ وارا ڪم آهن ، بشمول ان پٽ مٿان وولٽيج ۽ انٽي وولٽيج تحفظ ، آئوٽ اوور موجوده تحفظ ، آئوٽ اوور وولٽيج ۽ انٽي وولٽيج تحفظ ، ٻا short شارٽ سرڪٽ تحفظ ، ٻا-وارو حرارت گھٽ وولٽيج ان پٽ نڪتل ۽ ٻيا ذهين ڊيزائن. چارجر کي CAN مواصلاتي انٽرنيٽ آھي ۽ بي ايم ايس سان ڳالھ ٻولھ ڪري سگھجي ٿو ۽ چارجنگ وولٹیج ۽ موجوده ۽ بي ايم ايس پاران سوئچنگ جي فنڪشن کي سيٽ ڪري سگھي ٿو.。
| نالو | لائفو 4 / لي آئن بيٽري چارجر 48v45a obc 72v 40a بويا چارجر تي |
| ماڊل | ڊي سي اين اي-Q2-3.3kw |
| کولڻ جو رستو | ايئر کولنگ |
| ماپَ | 295 * 210 * 111 ايم ايم |
| ڏکڻ اوله | 6،5 ڪلو |
| رنگ | سلور |
| بيٽري جو قسم | لائفپو 4،18650 ، ليتيم آئن بيٽري ليڊ ايسڊ بيٽري ، اي ايم ايم ، گيل نڪيل ، ڌاتو هائيڊروڊ ، نکل ڪيڊيميم ، نکل ڪروميم بيٽرين ، وغيره |
| توانائي | ≥93٪ |
| پي | IP66 ، پنروڪ ، مٽي پروف ، ڌماڪو پروف ، شاڪ پروف) |
| انٽرويو ويليوٽ | AC110-220V ، 50-60Hz |
| موجوده داخل ڪريو | 16 اي |
| اوٽ ويليوٽي | 48V ، 72V ، 84V ، 96V ، 144V ، 312V ، 440VDC |
| اوٽ موجوده | 45A ، 40A ، 32A ، 23A ، 10A |
| تحفظ وارو فنڪشن: | 1. سپرھيٽ تحفظ ، شارٽ سرڪٽ تحفظ ، ريورس ڪنيڪشن تحفظ. |
| 2.هڪ اوور تحفظ تحفظ اوورچارج تحفظ. | |
| 3. اي ايل ايم لائٽون | |
| چارج موڊ: | مستقل ڪرنٽ چارج ، مستقل دٻاءُ وارو چارج ، يونيفارم چارج ، فلوٽنگ چارج. |
| انپٽ رابط | EU / US / UK / AU پلگ ؛ EU / US چارجنگ گن ۽ ساکٽ (اختياري) |
| چارج ڪرڻ وقت | بيٽري جي گنجائش جي بنياد تي چارج ڪرڻ واري وقت جو حساب ڪريو |
| آپريٽنگ جي درجه حرارت | (-35 ~ +60) ℃ ؛ |
| اسٽوريج جي درجه حرارت | (-55 ~ +100) ℃ ؛ |
| مواد | ايلومينيم ڊرائنگ ٽڪرو |
| ٻاھرين قسم | مسلسل دٻاء / موجوده |
| ٻا power واري طاقت | 3300W |
| انٽبل ڪيبل جي ڊيگهه | 1.2 ايم |
| ٻاھر واري ڪيبل جي ڊيگهه | 1 ايم |
| ڪميونيڪيشن جو ڪم ڪري سگھي ٿو | ها |
| مھرباني ڪري چارجر آپريشن ۽ انسٽاليشن دستو پڙتال ڪريو | |
معيار ۽ خدمت جو غيرمعمولي سطح اسان گروپ ۽ فرد لاءِ پيشه ور ڪسٽمائيز سروسز فراهم ڪندا آهيون اسان گهٽ قيمت کي برقرار رکندي پنهنجي سروس کي بهتر بڻائيندا آهيون