| نالو | OBC Q2-3.3KW DC48-440V 10-42A وسيع وولٽ CAN سان ، اسٽيڪ ڪرڻ لائق سمارٽ چارجر |
| ماڊل | DCNE-Q2-3.3kw |
| ٿolي ڪرڻ جو طريقو | هوا کي ٿو ڪرڻ |
| سائيز | 295*210*111mm |
| NW | 6.5 ڪلو |
| رنگ | چاندي |
| بيٽري جو قسم | Lifepo4،18650 ، ليتيم آئن بيٽري ليڊ ايسڊ بيٽري ، AGM ، GEL Nickel- metalاتو hydride ، nickel-cadmium ، nickel-chromium بيٽرين ، وغيره |
| ڪارڪردگي | ≥93 |
| آئي پي | IP66 (واٽر پروف ، ڊسٽ پروف ، explosionماڪي پروف ، شاک پروف) |
| ان پٽ وولٽيج | AC110-220V 、 50-60Hz |
| داخل ٿيل ڪرنٽ | 16A |
| اوٽ Voltage | 48V 、 72V 、 84V 、 96V 、 144V 、 312V 、 440VDC |
| Currentاھر موجوده | 45A 、 40A 、 32A 、 23A 、 10A |
| تحفظ فنڪشن: | 1. سپر گرمي تحفظ ، شارٽ سرڪٽ تحفظ ، ريورس ڪنيڪشن تحفظ. |
| 2.Overpressure تحفظ Overcharge تحفظ. | |
| 3. LED بتيون | |
| چارج موڊ: | مسلسل موجوده چارج ، مسلسل پريشر چارج ، يونيفارم چارج ، سچل چارج. |
| داخل ٿيل رابط | EU/US/UK/AU پلگ EU EU/US چارجنگ گن ۽ ساکٽ (اختياري) |
| چارج وقت | بيٽري جي گنجائش جي بنياد تي چارج ڪرڻ جو وقت حساب ڪريو |
| آپريٽنگ درجه حرارت | (-35 ~ +60) ℃ |
| اسٽوريج حرارت | (-55 ~ +100) ℃ |
| مواد | المونيم ڊرائنگ ٽڪرو |
| اوٽ قسم | مسلسل د pressureاء/موجوده |
| اوٽ پاور | 3300W |
| داخل ٿيل ڪيبل ڊگھائي | 1.2 ايم |
| اوٽ ڪيبل جي ڊيگهه | 1 ايم |
| CAN رابطي جو ڪم | ها |
| مھرباني ڪري چيڪ ڪريو چارجر آپريشن ۽ انسٽاليشن دستياب | |
DCNE Q2-3.3KW بورڊ چارجر تي آھي وسيع ان پٽ وولٹیج/ان پٽ براڊ وولٽ- AC90V-265V سان ، س appliedي دنيا ۾ لاو ٿي سگھي ٿو. اھو CAN BUS ڪميونيڪيشن سان ليس آھي ، batteryني سگھي ٿو بيٽري BMS سسٽم ، سمارٽ/سمجھدار چارجر ۽ ڪسٽمر ان کي منتخب ڪري سگھي ٿو يا نه. voltageاھر وولٹیج DC48V-440V آھي ، outputاھر موجوده 10A-42A آھي. ھي قسم lightاھيو ويو آھي ۽ تيار ڪيو ويو آھي ڪجھ هلڪي گاڏين لاءِ جيئن ته اليڪٽرڪ موٽرسائيڪل چارجر ، اليڪٽرڪ سائيڪل چارجر ، گلوف ڪارٽ چارجر ، ڪلب ڪارٽ چارجر ، فورڪلفٽ چارجر ، اليڪٽرڪ ٽرڪون ، اليڪٽرڪ ٽور بس ، اليڪٽرڪ ياٽ ، صفائي واري مشينون ، يا اڻ رڪاوٽ پاور سپلائي (UPS) ، شمسي توانائي ، پن بجلي ڊائنامو ۽ ريلوي تي برقي مواصلاتي نظام ، سامونڊي چارجر ، فوجي چارجر. سlyingني قسمن جي بھترين/بيٽري چارجر لاءِ لاlyingو ڪرڻ ، مثال طور ، LTO ، LiFePO4 ، NCM ، AGM ، GEL ، فلڊ ٿيل ليڊ ايسڊ ، مڪمل طور تي سيل ٿيل ليڊ ايسڊ بيٽري. ان کي appliedاھران لا beو ڪري سگھجي ٿو ، اھو آھي واٽر پروف ، شاک پروف ، explosionماڪي پروف ، مٽي پروف ، بين الاقوامي معيار- IP67 پاس ڪري چڪو آھي ، پڻ PFC سان. ماڊيول ليس آھي ھڪڙي ترقي يافته interleaved APFC ايڪٽو پاور فيڪٽر ڪنڪشن سرڪٽ ، جيڪو چارج ڪرڻ دوران برقي توانائي جي استعمال جي شرح کي 1 جي ويجھو ڪري ٿو ۽ ھارمونڪ آلودگي کي گھٽ ڪري ٿو عام گرڊ کي. اهو آهي هڪ هلڪو وزن چارجر سمارٽ فنڪشن سان ، هڪ هڪ چارج ڪرڻ سان ، توهان جي بيٽري کي بچائڻ لاءِ انتهائي حد تائين ، گهڻي عرصي تائين اها زندگي بهتر آهي. اھو ھي fol ڏنل خصوصيتن سان پڻ آھي:
a. خودڪار درجه حرارت معاوضو
ب. هاء چارجنگ/چارجر ڪارڪردگي 95٪ کان مٿي
ج. ترقي يافته متغير تعدد ٽيڪنالاجي ، مستحڪم وولٹیج/مستحڪم موجوده
ڊي. مڪمل طور تي چارج ٿيڻ کان پوءِ بند ٿي ويندو
e. ريورس ڪنيڪشن تحفظ
f. شارٽ سرڪٽ تحفظ
جي. خودڪار برابري
اي.. حد کان ويڪ تحفظ
مان اوور چارجنگ تحفظ
معيار ۽ خدمت جي بي مثال سطح ، اسان پيش ڪريون ٿا پيشه ورانه حسب ضرورت خدمتون گروپن ۽ فردن لاءِ.