نئون پنروڪ ڪار چارجر ذهانت وارو آزاد ڊجيٽل ڪنٽرول چپ اختيار ڪندو آهي.
1. پاڻمرادو حرارت جو معاوضو: اونهاري ۾ بيٽري وڌيڪ چارج ڪرڻ ۽ سياري ۾ گهٽ چارج ڪرڻ ، بي چارج جي زيادتي جي ڪري بيٽري جي خرابي کان پاسو ڪريو ۽ بيٽري جي گهٽتائي واري زندگي جي گهٽتائي کي گهٽائي ڇڏيو.
2. پاڻمرادو مساوات: بيٽري جي هر گروپ کي بيٽري برابر چارج ڪريو بيٽري پيڪ کي توازن کان ٻاهر رکڻ کان روڪيو ۽ بيٽري پيڪ جي مجموعي زندگي کي وڌايو.
3. Overheating protection: جڏهن چارجر جو اندروني درجه حرارت 70C کان وڌي وڃي ته هاڻوڪي حد پاڻمرادو انجام ٿي ويندي. جڏهن درجه حرارت 80 C کان وڌي وڃي ، چارجر کي پاڻ کي گرم ڪرڻ جي ڪري نقصان پهچڻ کان بچائڻ لاءِ موجوده کي پاڻ ئي ختم ڪري ڇڏيندو.
4. ريورس ڪنيڪشن تحفظ: جڏهن بيٽري پٺتي سان ڳن connectedيل هجي ته ، چارجر پاڻمرادو بيٽري مان اندروني سرڪٽ کي خارج ڪري ٿو ، چارجر ۽ بيٽري کي نقصان کان بچائي ٿو.
5. شارٽ سرڪٽ جي حفاظت چارجر پاڻمرادو نن automaticallyو سرڪٽ ، جڏهن ڪو شارٽ سرڪٽ حادثو ٿئي ٿو.
| نالو | مڪمل طور تي بند ٿيل متغير فریکوئنسي پلس چارجر |
| ماڊل | ڊي سي اين اي-Q1-1.5kw |
| کولڻ جو رستو | ايئر کولنگ |
| ماپَ | 190 * 140 * 74.5 ايم اي |
| ڏکڻ اوله | 2.8 ڪلو |
| رنگ | ڪارو يا چاندي |
| بيٽري جو قسم | لائفپو 4،18650 ، ليتيم آئن بيٽري ليڊ ايسڊ بيٽري ، اي ايم ايم ، گيل نڪيل ، ڌاتو هائيڊروڊ ، نکل ڪيڊيميم ، نکل ڪروميم بيٽرين ، وغيره |
| توانائي | > 95٪ |
| پي | 66 (پنروڪ ، مٽي پروف ، ڌماڪو پروف ، شاڪ پروف) |
| انٽرويو ويليوٽ | AC220V ± 15 ٪ ، 50-60Hz |
| موجوده داخل ڪريو | 13 اي |
| اوٽ ويليوٽي | 12 وي ، 24 وي ، 36 وي ، 48 وي ، 60 وي ، 72 وي ڊي سي |
| اوٽ موجوده | 30A ، 25A ، 20A ، 18A ، 15A |
| تحفظ وارو فنڪشن: | 1. سپرھيٽ تحفظ ، شارٽ سرڪٽ تحفظ ، ريورس ڪنيڪشن تحفظ. |
| 2.هڪ اوور تحفظ تحفظ اوورچارج تحفظ. | |
| 3. اي ايل ايم لائٽون | |
| چارج موڊ: | مستقل ڪرنٽ چارج ، مستقل دٻاءُ وارو چارج ، يونيفارم چارج ، فلوٽنگ چارج. |
| انپٽ رابط | EU / US / UK / AU پلگ؛ اي يو يو / يو ايس چارجنگ گن ۽ ساکٽ (اختياري) |
| چارج ڪرڻ وقت | بيٽري جي گنجائش جي بنياد تي چارج ڪرڻ واري وقت جو حساب ڪريو |
| آپريٽنگ جي درجه حرارت | (-35 ~ +85) ℃ ؛ |
| اسٽوريج جي درجه حرارت | (-55 ~ +100) ℃ ؛ |
| مواد | ايلومينيم ڊرائنگ ٽڪرو |
| ٻاھرين قسم | مسلسل دٻاء / موجوده |
| ٻا power واري طاقت | 1500W |
| انٽبل ڪيبل جي ڊيگهه | 1.2 ايم |
| ٻاھر واري ڪيبل جي ڊيگهه | 1 ايم |
| مھرباني ڪري چارجر آپريشن ۽ انسٽاليشن دستو پڙتال ڪريو | |
معيار ۽ خدمت جو غيرمعمولي سطح اسان گروپ ۽ فرد لاءِ پيشه ور ڪسٽمائيز سروسز فراهم ڪندا آهيون اسان گهٽ قيمت کي برقرار رکندي پنهنجي سروس کي بهتر بڻائيندا آهيون