چارجر جو چارج اسٽيج: چڪاس ڪرڻ وارو چارج ، گهٽ موجوده مستقل ڪرنٽ چارج ڪرڻ (پري-موجوده-مسلسل موجوده پلس چارجنگ-مسلسل وولٹیج چارجنگ ؛ (تقريبا 1.5 ڪلاڪ برابر چارجنگ (نن currentو موجوده)) ؛ پھريون اسٽيج ڳولڻ جو اسٽيج آھي ، وقت هڪ منٽ کان وڌيڪ نه ، بنيادي مقصد بيٽري جي خاصيتن جي جانچ ڪرڻ آهي ، ۽ چارجر کي بيٽري جي خاصيتن جي حساب سان ترتيب ڏيندو.
| نالو | 72v 80a 90a 100a بيٽري چارجر 8 ڪلوواٽ ليتيم بيٽري چارجر اي سي چارج 100a |
| ماڊل | ڊي سي اين اي-سوال 1-8 ڪلو |
| کولڻ جو رستو | ايئر کولنگ |
| ماپَ | 280 * 200 * 320 ملي ايم |
| ڏکڻ اوله | 16 ڪلو |
| رنگ | پيلو |
| بيٽري جو قسم | لائفپو 4،18650 ، ليتيم آئن بيٽري ليڊ ايسڊ بيٽري ، اي ايم ايم ، گيل نڪيل ، ڌاتو هائيڊروڊ ، نکل ڪيڊيميم ، نکل ڪروميم بيٽرين ، وغيره |
| توانائي | > 95٪ |
| پي | IP66 ، پنروڪ ، مٽي پروف ، ڌماڪو پروف ، شاڪ پروف) |
| انٽرويو ويليوٽ | AC220V ± 15 ٪ 、 50-60Hz |
| موجوده داخل ڪريو | 55 اي |
| اوٽ ويليوٽي | 12V ، 24V ، 36V ، 48V ، 60V ، 72V ، 80V ، 84V ، 96V ، 108V ، 120VDC |
| اوٽ موجوده | 120A ، 100A ، 80A ، 70A ، 60A ، 50A |
| تحفظ وارو فنڪشن: | 1. سپرھيٽ تحفظ ، شارٽ سرڪٽ تحفظ ، ريورس ڪنيڪشن تحفظ. |
| 2.هڪ اوور تحفظ تحفظ اوورچارج تحفظ. | |
| 3. اي ايل ايم لائٽون | |
| چارج موڊ: | مستقل ڪرنٽ چارج ، مستقل دٻاءُ وارو چارج ، يونيفارم چارج ، فلوٽنگ چارج. |
| انپٽ رابط | EU / US / UK / AU پلگ ؛ EU / US چارجنگ گن ۽ ساکٽ (اختياري) |
| چارج ڪرڻ وقت | بيٽري جي گنجائش جي بنياد تي چارج ڪرڻ واري وقت جو حساب ڪريو |
| آپريٽنگ جي درجه حرارت | (-35 ~ +85) ℃ ؛ |
| اسٽوريج جي درجه حرارت | (-55 ~ +100) ℃ ؛ |
| مواد | ايلومينيم ڊرائنگ ٽڪرو |
| ٻاھرين قسم | مسلسل دٻاء / موجوده |
| ٻا power واري طاقت | 8000 ڊبليو |
| انٽبل ڪيبل جي ڊيگهه | 1.2 ايم |
| ٻاھر واري ڪيبل جي ڊيگهه | 1 ايم |
| مھرباني ڪري چارجر آپريشن ۽ انسٽاليشن دستو پڙتال ڪريو | |
معيار ۽ خدمت جو غيرمعمولي سطح اسان گروپ ۽ فرد لاءِ پيشه ور ڪسٽمائيز سروسز فراهم ڪندا آهيون اسان گهٽ قيمت کي برقرار رکندي پنهنجي سروس کي بهتر بڻائيندا آهيون