1. Пуркунандаи барқии нави зеҳнии тез, вақти барқгирӣ нисбат ба пуркунандаи маъмулӣ 30% кам мешавад;
2. Бо истифода аз технологияи импулси якҷояи суперпозиция, он метавонад падидаи вулканизатсияи батарея, поляризатсияи консентратсия, поляризатсияи кимиёвӣ, баландшавии ҳарорат ва ғ. -Ро бартараф кунад;
3. Ҳарорати барқфизо ба таври худкор ҷуброн карда мешавад, то ки дар тобистон аз ҳад зиёд пур шудани батарея ва дар зимистон кам шудани барқ пешгирӣ карда шавад, деформатсияи батарея, ки аз ҳад зиёд ба амал омадааст, пешгирӣ карда шавад ва мӯҳлати истифодаи батарея аз сабаби кам будани барқ ба амал ояд.
4. Пуркунандаи барқ ба таври худкор баробар ва баробар ҳар як батареяи батареяро дар батарея пур мекунад, то аз мувозинат нагирифтани батарея ва дароз кардани мӯҳлати кори батареяро пешгирӣ кунад.
| Ном | Пуркунандаи барқи литий, ки ба мотосиклҳои барқӣ истифода бурда мешавад, дучархаҳои барқӣ, ки мошинро тамошо мекунанд |
| Намуна | DCNE-Q1-4kw |
| Роҳи хунуккунӣ | Сардшавии ҳаво |
| Андоза | 305 * 280 * 115mm |
| NW | 8KG |
| Ранг | Зард |
| Навъи батарея | Lifepo4,18650, батареяи литий батареяи сурб-кислота, AGM, GEL Гидридҳои никелӣ-металлӣ, никел-кадмий, батареяҳои никелӣ-хромӣ ва ғ |
| Самаранокӣ | > 95% |
| IP | IP66 (Ба об тобовар, ба чанг тобовар, ба таркиш тобовар, ба зарба тоб наоваред |
| Шиддати вуруд | AC220V ± 15% 、 50-60Hz |
| Ҷараёни вуруд | 25A |
| Шиддати баромади | 12V 、 24V 、 36V 、 48V 、 60V 、 72V 、 80V 、 84V 、 96V 、 108V 、 120VDC |
| Ҷараёни натиҷа | 60A 、 50A 、 40A 、 30A 、 20A |
| Функсияи муҳофизат: | 1. Муҳофизати аз ҳад зиёд гармкунӣ, муҳофизати ноқилҳои кӯтоҳ, ҳифзи пайвастшавӣ баръакс. |
| 2. Муҳофизати барзиёд Муҳофизати барзиёд. | |
| 3. чароғҳои LED | |
| Ҳолати барқ: | заряди доимии доимӣ, заряди доимии фишор, заряди якхела, заряди шинокунанда. |
| Васлкунакҳо | Васлаки ИА / ИМА / Бритониё / AU; таппонча ва розеткаи барқии ИА / ИМА (ихтиёрӣ) |
| Вақти барқгирӣ | Вақти барқро дар асоси иқтидори батарея ҳисоб кунед |
| Ҳарорати корӣ | (-35 ~ +85) ℃; |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | (-55 ~ +100) ℃; |
| Мавод | Пардохти алюминий |
| Навъи натиҷа | Фишор / ҷараёни доимӣ |
| Қудрати баромад | 4000W |
| Дарозии сими вуруд | 1.2M |
| Дарозии сими баромади | 1М |
| Лутфан дастури кор ва пуркунии барқро санҷед | |
Сатҳи беҳамтои сифат ва хидмат Мо барои гурӯҳҳо ва шахсони алоҳида хидматҳои фармоишии фармоишӣ пешниҳод менамоем Мо хидмати худро тавассути таъмини нархи арзон беҳтарин мекунем.