Na kontaktoni

na kontaktoni

Lëreni energjinë të arrijë shpejt, le të mos jetë më e gjatë pritja

R & D, Prodhimi, Shitjet
Ngarkues automjetesh elektrike dhe produkte kontrolli

Na kontaktoni

Adresë:

Ndërtesa 2, Seksioni 1 Huafu Avenue, Tianfu New Direct, Chengdu 610000, Kinë

Telefoni:

+0086 186 2809 6190

WhatsAPP/Wechat:

+0086 186 2809 6190

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Hartat


Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni