OBC Q1-4KW DC12-108V 20-60A lloje të funksioneve inteligjente për të lehtësuar jetën tuaj

OBC Q1-4KW DC12-108V 20-60A lloje të funksioneve inteligjente për të lehtësuar jetën tuaj

Përfitimet

⭐ Për automjetet e lehta si karroca e golfit, pirunja dhe makina turistike etj.
⭐ Fuqi më e madhe për karikim më të shpejtë
⭐ Efikasitet i lartë dhe nivel i lartë mbrojtjeje i IP67
⭐ Jetë e gjatë pune dhe e lehtë për t'u përdorur
⭐ Përdoret për të gjitha llojet e baterive
⭐ siguroni disa artikuj të tjerë me fuqi më të lartë dhe me llojin CAN BUS
⭐ Koha e rregullt e prodhimit: 1-2 javë

 

Si Prodhues Origjinal, ngarkues baterish me performancë të lartë me shumicë dhe pakicë, cilësi të lartë dhe çmim të fabrikës për të kënaqur të gjitha kërkesat e klientëve!Na dërgoni kërkesën tuaj për produktin tani!


përshkrim i produktit

Etiketat e produktit

q1-4kw(B)

 

Emri

OBC Q1-4KW DC12-108V 20-60A lloje të funksioneve inteligjente për të lehtësuar jetën tuaj

Model

DCNE-Q1-4kw

Mënyra e ftohjes

Ftohja e ajrit

Madhësia

280*165*134 mm

VP

8 kg

Ngjyrë

E verdhe

Lloji i Baterisë

Lifepo4,18650, bateri litium-jon
bateri plumb acid, AGM, GEL
Hidrid nikel-metal, bateri nikel-kadmium, nikel-krom etj.

Efikasiteti

> 95%

IP

IP66 (I papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga pluhuri, i papërshkueshëm nga shpërthimi, i papërshkueshëm nga goditjet)

Tensioni i hyrjes

AC220V±15%,50-60Hz

Rryma hyrëse

25A

Tensioni i daljes

12 V, 24 V, 36 V, 48 V, 60 V, 72 V, 80 V, 84 V, 96 V, 108 V, 120 VDC

Rryma e daljes

60A, 50A, 40A, 30A, 20A

Funksioni i mbrojtjes:

1. Mbrojtja nga mbinxehja, mbrojtja nga qarku i shkurtër, mbrojtja e lidhjes së kundërt.

2.Mbrojtja nga mbipresioni Mbrojtja nga mbingarkesa.

3. Dritat LED

Modaliteti i karikimit:

ngarkesë konstante e rrymës, ngarkesë konstante me presion, ngarkesë uniforme, ngarkesë lundruese.

Konektorët e hyrjes

Spina BE/SHBA/MB/AU; armë karikuese dhe prizë BE/SHBA (opsionale)

Koha e karikimit

Llogaritni kohën e karikimit bazuar në kapacitetin e baterisë

Temperatura e funksionimit

(-35 ~ +85)℃;

Temperatura e ruajtjes

(-55 ~ +100)℃;

Materiali

Pjesë vizatimi prej alumini

Lloji i daljes

Presion/rrymë konstante

Fuqia dalëse

4000 W

Gjatësia e kabllit të hyrjes

1.2 milion

Gjatësia e kabllit të daljes

1M

Ju lutemi kontrolloni manualin e funksionimit dhe instalimit të karikuesit

kurba e karikimit

Fushat e aplikimit:

 • Prodhues i baterive litium/acid plumbi, prodhues HSV/LSV;
 • Karrocë golfi/klubi, kamionë logjistikë, vetura turistike, varkë elektrike, karrocë pastrimi;
 • Forklift, Vinç, Ekskavator, Ashensor, Kamion me paletë, ATV, Stacker;
 • Pajisjet e ruajtjes së energjisë së baterive, pajisjet e dhomës së UPS;
 • Prodhimi i Energjisë Diellore, Prodhimi i Energjisë së Erës;
 • Zonat e Energjisë Elektrike, Detare, Hapësirë ​​ajrore, ushtarake;
ap (5)
ap
ap (4)
ap (3)
ap (1)
ap (2)
qq

Pse na zgjodhet ne

 • Çmimi direkt nga fabrika.
 • Ekipi profesional i R&D.
 • Ofroni zgjidhje profesionale të baterive që nga viti 1999.
 • Ofroni sherbim 24 ore
 • Dorëzimi i shpejtë, Produkte të rregullta brenda 4-7 ditëve të punës.
 • Standardi UL CE CRI.
 • Shërbimi i personalizimit të porosive OEM.

Karikues në bord DCNE Q1-4KW me tension në dalje nga 12V-108V, rrymë dalëse nga 20A-60A është zhvilluar dhe prodhuar për disa automjete të lehta si karrocën e golfit, pirunin dhe makinën turistike etj. Për këtë karikues, ne kemi të dy stil vertikal dhe horizontal për zgjedhjen e klientit.Funksioni është i njëjtë, por vetëm me madhësi të ndryshme. Ky karikues inteligjent me përmasa të vogla dhe efikasitet të lartë, nivel të lartë mbrojtjeje IP67, jetë të gjatë pune dhe i lehtë për t'u përdorur.Karikuesit DCNE janë me PFC, është izolim i dyfishtë.Mund të përdoret për baterinë litium, baterinë e acidit të plumbit dhe AGM etj.

Ai gjithashtu ka veçoritë e mëposhtme:

1. Kompensimi automatik i temperaturës

2. Barazimi automatik

3. Mbrojtja nga mbinxehja

4. Mbrojtja nga mbingarkesa

5. Mbrojtja e lidhjes së kundërt

6. Mbrojtja nga qarku i shkurtër

Ngarkuesit tanë janë projektuar dhe prodhuar plotësisht nga kompania jonë DCNE, e cila përbëhet nga më shumë se 67 inxhinierë profesionistë në lloje të diplomave, si softueri, hardueri, karikimi, algoritmi, matematika, faqosja e PCB-ve..

Kompania jonë ofron shërbimin OEM, ka linjat e plota të prodhimit të karikuesve, kontrollon të gjithë cilësinë e karikuesit plotësisht në duart tona, përmbush nevojat e klientëve nga hapi i parë deri në fund.

Gjithashtu, ne jemi prodhuesi origjinal, ne mund t'u ofrojmë klientëve shërbimin e personalizuar lirisht, mund të kontrollojmë çdo procedurë prodhimi, gjithashtu të kontrollojmë çmimin.Tani ne kemi klientë globalë, gjithashtu OEM për kompanitë e karikuesve globalisht.Nëse keni nevoja/sasi të mundshme, na kontaktoni për çmimin më të mirë.Për shkak se ne jemi prodhues, ne mund të ofrojmë çmimin e shitjes me shumicë për klientët drejtpërdrejt.

Nëse ju nevojitet karikuesi personalisht, mos u shqetësoni, ne do t'ju ofrojmë gjithashtu zgjidhjen e karikuesit për të mbrojtur baterinë tuaj të shtrenjtë, gjithashtu me çmimin e distributorit.Ne synojmë të ulim çmimin e karikuesit dhe të zhvillojmë teknologjinë e avancuar të karikuesit, për ta bërë më të lehtë jetën e karikuesit të klientëve!

Na kontaktoni për më shumë informacion rreth karikuesve dhe çmimeve!


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni