Karikimi portativ i automjeteve elektrike standarde të BE-së, 250V,10A-32A

Karikimi portativ i automjeteve elektrike standarde të BE-së, 250V,10A-32A

Përfitimet

⭐ Kablloja lidhëse standarde IEC61851-2014, përshtatës standard IEC62196-2014;
⭐ Pjesa e mbajtur me dorë është konform ergonomisë, e përshtatshme dhe e rehatshme për t'u mbajtur;
⭐ 2 mënyra të kutive të kontrollit për të zgjedhur;
⭐ Dizajni i strukturës së vulosjes me shumë kanale, niveli i mbrojtjes së produktit mund të arrijë IP67;
⭐ Produkti ka funksionet e mbrojtjes nga rrjedhjet, mbitensioni dhe nën tension dhe mbrojtje nga mbingarkesa;
⭐ Produkti ka funksion mbrojtës kundër rrufesë;
⭐ Mund të përdoret lehtësisht me karikuesin tuaj EV/EV;

 

Gjatësia e kabllit mund të personalizohet, dhe më shumë fletë të dhënash, specifikime dhe struktura, ju lutemi kontaktoni përfaqësuesin tuaj të shitjeve të DCNE.


përshkrim i produktit

Etiketat e produktit

3d93483a

Modeli i produktit

Tensioni i vlerësuar

Vlerësuarat aktuale

Aplikacion

DCNEO-A-D110

250 V

10A

BEV
Autobus eklektik
Stacion i integruar i karikimit

DCNEO-A-D120

16A

DCNEO-A-D130

32A

64006209

Elektronike Funksioni i shikimit elektronik 250 V (1 fazë)
VlerësuarAktuale 10A/16A/32A
IRezistenca e izolimit ≥500 MΩ
Të përballojë tensionin 2500 V
Rritja e temperatures ≤50K
Funksioni i shikimit elektronik PO
Funksioni i inspektimit të temperaturës PO
Plugging Force ≤100N
Në kërkim të forcës tërheqëse ≥200 N
Tensioni i kabllove 100N-240N
Jeta mekanike ≥20000 herë
Funksioni i kërkimit të urgjencës NO
Rrotullimi i automjetit 5000 N
Mjedisore Temperatura e Ambientit -40℃ ~ +75℃
Niveli i ndotjes Niveli i 2-të
Niveli i mbrojtjes IP67
Rezistenca e moshës së gomës 240h
Rezistenca e epokës së plastikës 168h
Niveli CTI 0 Niveli

Fushat e aplikimit:

 • EV& EVSE;
 • Hapni pikën e karikimit&;
 • Karikues në bord me CC/CP;
 • Zonat e Energjisë Elektrike, Detare, Hapësirë ​​ajrore, ushtarake;
16179c2d
qq

Pse na zgjodhet ne

 • Çmimi direkt nga fabrika.
 • Ekipi profesional i R&D.
 • Ofroni zgjidhje profesionale të baterive që nga viti 1999.
 • Ofroni sherbim 24 ore.
 • Dorëzimi i shpejtë, Produkte të rregullta brenda 4-7 ditëve të punës.
 • Standardi UL CE CRI.
 • Shërbimi i personalizimit të porosive OEM.

DCNE is a professional charger company, which has more than 20 years' experience.  DCNE develop and manufacture charger series product, and provide professional charging solution for customers. For EV charging series, we have kinds of portable EV charger, charging plug for EVs, charging socket, charging connector, charging plug type 2, vehicle plugs/connector and vehicle inlet. We have 3 phases, 10A-63A, almost including dual-end gun. All equipment could be installed by your EVSE and EVs well. They're all meet the requirement and regulation of IEC61851-2014, SAEJ1772-2010, IEC62196-2014. All the products are well designed and with high quality beyond standard. And the price we provide for customers is the wholesale price, no MOQ for samples, and very short lead time industry. Welcome for your inquiries: dcne-newenergy@longrunobc.com


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Kategoritë e produkteve

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni