FABRIKEN E PRODHUESVE DCNE
KARKUESI OBC 3.3KW 8KW
KARKUESI OBC 6.6KW

Avantazhi ynë

Qindra klientë të kënaqur

Rreth nesh

Njihuni me kompaninë tonë

Chengdu Dacheng New Energy Technology Co., Ltd, (Më poshtë është "DCNE") u krijua në 1997. Në fillim, ne po punonim për karikuesin e baterisë së kamerës radio-talkie.Në vitin 2000 ne filluam të punojmë me ministrinë tonë të mbrojtjes dhe të zhvillojmë dhe prodhojmë karikuesin në bord për automjetet elektrike, duke hapur me sukses tregun ushtarak.Më pas, vendosim këmbën dhe futemi në fushën e automobilave, karikuesit tanë filluan të aplikohen në zonat civile.“DCNE si ofruesi profesional i zgjidhjeve të karikuesit” nuk është vetëm slogani ynë, por është edhe qëllimi ynë.Në vitet e kaluara, DCNE nuk i ndali kurrë hapat tona në projektet e OBC.Ne vazhdojmë të bëjmë risi në kërkimin dhe zhvillimin e teknologjisë së karikuesit dhe marrim më shumë se 20 patenta për karikuesit e ndezjes/fikjes së bordit.

Në të njëjtën kohë, "Klienti është i pari në DCNE", të gjithë anëtarët e DCNE-së e mbajnë këtë përmbledhje në mendjen tonë.Në 20 vitet e fundit ne gjithmonë mendojmë thellë për klientët tanë.Ne promovojmë menaxhimin tonë, prodhimin tonë, kërkimin dhe zhvillimin tonë, kontrollin tonë të cilësisë dhe të gjithë shërbimin tonë për të konfirmuar çmimin konkurrues të tregut, cilësinë e lartë të qëndrueshme, kohën e shpejtë të dorëzimit, zgjidhjet profesionale dhe për të sjellë më shumë artikuj të rinj për klientët tanë.

Tani DCNE tashmë u ofron karikuesit tanë prodhuesve të baterive, karrocave të golfit/klubeve, kamionëve logjistik, varkave elektrike, karrocave të pastrimit, ekskavatorëve, ATV-ve, fushës së hapësirës ajrore etj. globalisht.

DCNE pret bashkëpunimin me ju!

më shumë
 • 1997
  Themelimi i kompanisë
 • 23+
  Eksperiencë teknike ushtarake
 • 2000m2+
  Zona e fabrikës
 • 50000+
  shitjet vjetore
 • rreth-bg

Produkte speciale

Ndahet në tre kategori
 • Hyrja AC90V-265V- Karikues DC 12v-440v
 • Hyrja AC220v - Karikues DC 12v-120v
 • Aksesorët e karikimit të EV

Industria e aplikimit

Qindra klientë të kënaqur
 • ekskavator
 • karrocë pastrimi
 • karrocë glof
 • ekskavator
 • karikues jahti
 • ngarkues ngritës

Lajmet e kompanisë

Qindra klientë të kënaqur
 • Revolucionues i karikimit EV me lidhësin e karikimit të tipit 2 CCS

  Revolucionues i karikimit EV me lidhësin e karikimit të tipit 2 CCS

  23 qershor, 26

  prezantoni: Prezantoni lidhësin e karikimit DaCheng CCS Type 2, një zgjidhje moderne e krijuar për të përmbushur kërkesat në rritje të tregut të karikimit të automjeteve elektrike.Si prodhuesi kryesor i pajisjeve të karikimit, lidhësit tanë të karikimit CCS Type 2 me cilësi të lartë dhe prizat e karikimit CCS Type 2...

 • Priza e karikimit luan një rol të madh në automjetet elektrike

  Priza e karikimit luan një rol të madh në automjetet elektrike

  23 prill, 19

  Chengdu Dacheng New Energy Technology Co., Ltd. ndodhet në Chengdu, Sichuan.Ne zhvillojmë dhe prodhojmë karikues, prizë karikimi CCS2-EU dhe prizë karikimi.Priza e karikimit DC e standardit evropian të serisë DCNE-CCS2-EV është për të konvertuar furnizimin me energji DC në energjinë elektrike të kërkuar nga automjeti...

 • Prizë e karikimit DCNE-CCS2-EV CCS2 200A/250A DC

  Prizë e karikimit DCNE-CCS2-EV CCS2 200A/250A DC

  23 shkurt, 03

  Karakteristikat kryesore: Rryma e vlerësuar: 200A/250A Tensioni nominal: 1000V Rezistenca izoluese: ≥100MΩ 1000V Tension rezistent: 3000V AC / 1min Veçoritë Përputhen me IEC 62196.3-2014 Rryma e tensionuar2000.V. A/250A 4. Plotësoni kërkesat e certifikimit TUV/CE 5. Priza anti-drejtë...

 • Përparësitë e gjeneratës së fundit të karikuesve për automjetet elektrike

  22 gusht, 29

  Seria e ngarkuesve të pulsit të konvertimit të frekuencës DCNE miraton "teknologjinë e ngarkimit dhe shkarkimit të shpejtë të kombinuar të mbivendosur" dhe "teknologjinë e inovacionit të ngarkimit dhe shkarkimit të kontrolluar nga programi i zbulimit automatik", mund të përmirësojë ndjeshëm efikasitetin dhe cilësinë e karikimit, ...

 • Shpërndarja e eksportit

  Produktet tona eksportohen jashtë shtetit,
  dhe përdoruesit tanë janë të shpërndarë në të gjithë botën

  harta

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni