OBC Q1-2KW DC12-108V 5-30A karikoni baterinë tuaj shpejt dhe në mënyrë të sigurt

OBC Q1-2KW DC12-108V 5-30A karikoni baterinë tuaj shpejt dhe në mënyrë të sigurt

Përfitimet

⭐ Për automjetet e lehta si karroca e golfit, pirunja dhe makina turistike etj.
⭐ Përmasa të vogla dhe peshë të lehtë
⭐ Efikasitet i lartë dhe nivel i lartë mbrojtjeje i IP67
⭐ Jetë e gjatë pune dhe e lehtë për t'u përdorur
⭐ Përdoret për të gjitha llojet e baterive
⭐ siguroni disa artikuj të tjerë me fuqi më të lartë dhe me llojin CAN BUS
⭐ Koha e rregullt e prodhimit: 1-2 javë

 

Si Prodhues Origjinal, ngarkues baterish me performancë të lartë me shumicë dhe pakicë, cilësi të lartë dhe çmim të fabrikës për të kënaqur të gjitha kërkesat e klientëve!Na dërgoni kërkesën tuaj për produktin tani!


përshkrim i produktit

Etiketat e produktit

q1-2kw3
Emri OBC Q1-2KW DC12-108V 5-30A karikoni baterinë tuaj shpejt dhe në mënyrë të sigurt
Model DCNE-Q1-2kw
Mënyra e ftohjes Ftohja e ajrit
Madhësia 280*155*115 mm
VP 4.5 kg
Ngjyrë E zezë ose e argjendtë ose e verdhë
Lloji i Baterisë Lifepo4,18650, bateri litium-jon
bateri plumb acid, AGM, GEL
Hidrid nikel-metal, bateri nikel-kadmium, nikel-krom etj.
Efikasiteti > 95%
IP IP66 (I papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga pluhuri, i papërshkueshëm nga shpërthimi, i papërshkueshëm nga goditjet)
Tensioni i hyrjes AC220V±15%,50-60Hz
Rryma hyrëse 13A
Tensioni i daljes 12 V, 24 V, 36 V, 48 V, 60 V, 72 V, 80 V, 84 V, 96 V, 108 V, 120 VDC
Rryma e daljes 35A, 30A, 25A, 20A, 17A
Funksioni i mbrojtjes: 1. Mbrojtja nga mbinxehja, mbrojtja nga qarku i shkurtër, mbrojtja e lidhjes së kundërt.
2.Mbrojtja nga mbipresioni Mbrojtja nga mbingarkesa.
3. Dritat LED
Modaliteti i karikimit: ngarkesë konstante e rrymës, ngarkesë konstante me presion, ngarkesë uniforme, ngarkesë lundruese.
Konektorët e hyrjes Spina BE/SHBA/MB/AU; armë karikuese dhe prizë BE/SHBA (opsionale)
Koha e karikimit Llogaritni kohën e karikimit bazuar në kapacitetin e baterisë
Temperatura e funksionimit (-35 ~ +85)℃;
Temperatura e ruajtjes (-55 ~ +100)℃;
Materiali Pjesë vizatimi prej alumini
Lloji i daljes Presion/rrymë konstante
Fuqia dalëse 2000 W
Gjatësia e kabllit të hyrjes 1.2 milion
Gjatësia e kabllit të daljes 1M
Ju lutemi kontrolloni manualin e funksionimit dhe instalimit të karikuesit
kurba e karikimit

Fushat e aplikimit:

 • Prodhues i baterive litium/acid plumbi, prodhues HSV/LSV;
 • Karrocë golfi/klubi, kamionë logjistikë, vetura turistike, varkë elektrike, karrocë pastrimi;
 • Forklift, Vinç, Ekskavator, Ashensor, Kamion me paletë, ATV, Stacker;
 • Pajisjet e ruajtjes së energjisë së baterive, pajisjet e dhomës së UPS;
 • Prodhimi i Energjisë Diellore, Prodhimi i Energjisë së Erës;
 • Zonat e Energjisë Elektrike, Detare, Hapësirë ​​ajrore, ushtarake;
ap (5)
ap
ap (4)
ap (3)
ap (1)
ap (2)
qq

Pse na zgjodhet ne

 • Çmimi direkt nga fabrika.
 • Ekipi profesional i R&D.
 • Ofroni zgjidhje profesionale të baterive që nga viti 1999.
 • Ofroni sherbim 24 ore.
 • Dorëzimi i shpejtë, Produkte të rregullta brenda 4-7 ditëve të punës.
 • Standardi UL CE CRI.
 • Shërbimi i personalizimit të porosive OEM.

Karikues në bord DCNE Q1-2KW me tension dalës nga 12V-108V, rrymë dalëse nga 5A-30A është zhvilluar dhe prodhuar për disa automjete të lehta si karrocën e golfit, pirunin dhe makinën turistike etj. Ky karikues inteligjent me përmasa të vogla, të lehta pesha dhe efikasiteti i lartë, niveli i lartë i mbrojtjes IP67, jetë e gjatë pune dhe e lehtë për t'u përdorur.Karikuesit DCNE janë me PFC, është izolim i dyfishtë.Mund të përdoret për baterinë litium, baterinë e acidit të plumbit dhe AGM etj.

Ai gjithashtu ka veçoritë e mëposhtme:

1. Kompensimi automatik i temperaturës

2. Barazimi automatik

3. Mbrojtja nga mbinxehja

4. Mbrojtja nga mbingarkesa

5. Mbrojtja e lidhjes së kundërt

6. Mbrojtja nga qarku i shkurtër

 

Ngarkuesit tanë janë projektuar dhe prodhuar plotësisht nga kompania jonë DCNE, e cila përbëhet nga më shumë se 67 inxhinierë profesionistë në lloje të diplomave, si softueri, hardueri, karikimi, algoritmi, matematika, faqosja e PCB-ve..

Kompania jonë ofron shërbimin OEM, ka linjat e plota të prodhimit të karikuesve, kontrollon të gjithë cilësinë e karikuesit plotësisht në duart tona, përmbush nevojat e klientëve nga hapi i parë deri në fund.

Gjithashtu, ne jemi prodhuesi origjinal, ne mund t'u ofrojmë klientëve shërbimin e personalizuar lirisht, mund të kontrollojmë çdo procedurë prodhimi, gjithashtu të kontrollojmë çmimin.Tani ne kemi klientë globalë, gjithashtu OEM për kompanitë e karikuesve globalisht.Nëse keni nevoja/sasi të mundshme, na kontaktoni për çmimin më të mirë.Për shkak se ne jemi prodhues, ne mund të ofrojmë çmimin e shitjes me shumicë për klientët drejtpërdrejt.

Nëse ju nevojitet karikuesi personalisht, mos u shqetësoni, ne do t'ju ofrojmë gjithashtu zgjidhjen e karikuesit për të mbrojtur baterinë tuaj të shtrenjtë, gjithashtu me çmimin e distributorit.Ne synojmë të ulim çmimin e karikuesit dhe të zhvillojmë teknologjinë e avancuar të karikuesit, për ta bërë më të lehtë jetën e karikuesit të klientëve!

Na kontaktoni për më shumë informacion rreth karikuesve dhe çmimeve!

 


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni