Vështrim i përgjithshëm

Faqe DCNE MANUFACTURER FACTORY

Përshkrim i shkurtër

Chengdu Dacheng New Energy Technology Co., Ltd, (Më poshtë është "DCNE") u krijua në 1997. Në fillim, ne po punonim për karikuesin e baterisë së kamerës radio-talkie.Në vitin 2000 ne filluam të punojmë me ministrinë tonë të mbrojtjes dhe të zhvillojmë dhe prodhojmë karikuesin në bord për automjetet elektrike, duke hapur me sukses tregun ushtarak.Më pas, vendosim këmbën dhe futemi në fushën e automobilave, karikuesit tanë filluan të aplikohen në zonat civile.“DCNE si ofruesi profesional i zgjidhjeve të karikuesit” nuk është vetëm slogani ynë, por është edhe qëllimi ynë.Në vitet e kaluara, DCNE nuk i ndali kurrë hapat tona në projektet e OBC.Ne vazhdojmë të bëjmë risi në kërkimin dhe zhvillimin e teknologjisë së karikuesit dhe marrim më shumë se 20 patenta për karikuesit e ndezjes/fikjes së bordit.

Në të njëjtën kohë, "Klienti është i pari në DCNE", të gjithë anëtarët e DCNE-së e mbajnë këtë përmbledhje në mendjen tonë.Në 20 vitet e fundit ne gjithmonë mendojmë thellë për klientët tanë.Ne promovojmë menaxhimin tonë, prodhimin tonë, kërkimin dhe zhvillimin tonë, kontrollin tonë të cilësisë dhe të gjithë shërbimin tonë për të konfirmuar çmimin konkurrues të tregut, cilësinë e lartë të qëndrueshme, kohën e shpejtë të dorëzimit, zgjidhjet profesionale dhe për të sjellë më shumë artikuj të rinj për klientët tanë.

Tani DCNE tashmë u ofron karikuesit tanë prodhuesve të baterive, karrocave të golfit/klubeve, kamionëve logjistik, varkave elektrike, karrocave të pastrimit, ekskavatorëve, ATV-ve, fushës së hapësirës ajrore etj. globalisht.

DCNE pret bashkëpunimin me ju!

punishte karikuesish
dhoma e kontrollit automatik të prodhimit të karikuesit
Pjesë e shërbimit të montimit të karikuesit
ico-1

1997
E themeluar në

ico-4

23 vjet ushtarak
përvojë teknologjike

ico-3

2000 katrore
fabrika e matësve

ico-2

50000 + komplete
Shitjet vjetore të

Na kontaktoni për më shumë informacion


Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni